Vyčistime si svoju obec 2018

Členovia našej ogranizácie boli prvými iniciátormi tejto už dnes tradičnej akcie, pri ktorej sa do upratovania prírody zapájajú ako jednotlivci tak aj členovia spoločenských organizácii v našej obci. Aj touto cestou žiadame všetkých našich členov a sympatizantov, aby sa aj v tomto roku zapojili do tejto akcie, ktorá je prínosom pre prírodu a pre všetkých, ktorí v prírode radi trávia svoj voľný čas.

Oficiálne pozvanie:
Obec Trnovec nad Váhom Vás srdečne pozýva, aby ste sa zapojili do podujatia „Vyčistime si svoju obec“, ktorú podobne ako v uplynulých rokoch pripravuje Obec Trnovec nad Váhom v spolupráci s  členmi komisií pri obecnom zastupiteľstve. Vzhľadom na to, že ste sa aj s členmi Vašej organizácie do podujatí tohto typu vždy aktívne zapájali, veríme, že nás svojou účasťou podporíte aj tento rok, keďže naším spoločným cieľom je pomôcť životnému prostrediu a vyčistiť našu obec a jej okolie.

Budeme radi, keď nám oznámite, koľko členov Vašej organizácie sa zapojí, aby sme pre nich pripravili malé občerstvenie po ukončení akcie. Túto informáciu prosíme oznámiť do utorka, 10.
apríla 2018 do 12.00 h. Do podujatia sa môžete zapojiť aj tak, že vyčistíte časť obce spojenú s činnosťou Vašej organizácie. Keďže pre ostatných dobrovoľníkov budú trasy určené, prosíme aj o informáciu o tejto skutočnosti, aby sa zariadil odvoz vyzbieraného odpadu.

Zraz účastníkov je v sobotu, 21. apríla 2018 o 9.00 pri obecnom úrade. Tešíme sa na stretnutie s Vami a Vašimi členmi,

s pozdravom
Ing. Július Rábek, starosta obce

SRZ Trnovec

Sme obvodná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Trnovci nad Váhom. Snažíme sa tu prispieť k budovaniu zdravého vodného ekosystému.