Zbohom leto

9. septembra sa v obci uskutočil 2. ročník kultúrno-spoločenského podujatia Rozlúčka s letom, ktoré bolo obohatené programom pre deti aj dospelých.

Ukážky svojej činnosti predviedli členovia kynologického klubu zo Šale, členovia hasičského zboru zo Šale, lukostrelci a iní. Deti zaujalo maľovanie na tvár a rôzne hry, pri ktorých mohli získať drobné ceny, z ktorých mali veľkú radosť. K dobrej nálade prispela aj hudobná produkcia, pri ktorej si mnohí zaspievali a zatancovali. O výzdobu sa postarali pracovníci obecného úradu v spolupráci so záhradkármi, ktorý veľmi vkusne naaranžovali plody a ostatnú úrodu zo svojich záhrad.

Sprievodnou akciou bola aj súťaž vo varení gulášu, ktorej sme sa zúčastnili aj my rybári v zložení Miroslav Pallér, Richard Haszterman a Jozef Belovič. Pod tematicky ozdobeným prístreškom sa pripravoval výborný guláš. Cieľom bolo napodobniť náš úspech z minulého roka. Súťaže sa zúčastnilo 17 družstiev. Po konečnom hodnotení nezávislej poroty naše družstvo obhájilo prvenstvo. V rámci podujatia bola vyhodnotená aj súťaž o najkrajšiu predzáhradku.

Akcia mala veľmi dobrú odozvu, lebo sa tu stretli členovia spoločenských organizácií pôsobiacich na území obce ako aj ostatní obyvatelia a mohli sa v tejto uponáhľanej dobe trocha odreagovať a porozprávať. Tešíme sa na ďalší ročník!


Ďalšie fotografie nájdete na stránke obce.

SRZ Trnovec

Sme obvodná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Trnovci nad Váhom. Snažíme sa tu prispieť k budovaniu zdravého vodného ekosystému.