Beh okolo Ameriky 2021

Dňa 24.9.2021 sa uskutočnil už 4. ročník tradičného behu pod názvom Beh okolo Ameriky.

Podujatie, ktoré čoraz viac priťahuje bežcov nielen z našej obce, ale aj z okolia malo veľmi dobrý ohlas a zúčastnilo sa ho hlavne veľa malých bežcov. Preteku predchádzalo aj veľa práce na úprave okolia trate, hlavne pobrežia, ktoré bolo potrebné pokosiť a po neporiadnych návštevníkoch a rybároch vyzbierať aj odpadky, aby pekne upravené okolie dopĺňalo atraktivitu podujatia. Za vykonanú prácu ďakujeme všetkým pracovníkom Obecného úradu, ktorí boli do týchto prác zapojení teraz, ale aj tým, ktorí aj počas sezóny pomohli pri údržbe pobrežia našich revírov.

Aj toto podujatie je dobrým príkladom spolupráce Obecného úradu s našou organizáciou. Po niekoľkých rokoch úsilia sa okolie lovného revíru Mŕtve rameno Amerika III upravilo tak, že je tu vhodné miesto na organizovanie tomuto podobných podujatí, ako sme už o tom písali v staršom príspevku Amerika III je tu nielen pre rybárov. Keďže sa toto podujatie konalo v okolí nášho lovného revíru, ktorý užívame na základe nájomnej zmluvy s majiteľom Duslo a.s. Šaľa rozhodli sme sa sponzorsky prispieť a pre úspešných bežcov sme zakúpili drobné vecné dary vo forme vakov na športové potreby, ľadviniek, potítok a fľašiek na nápoje.

Vo fotogalérii je niekoľko fotografií z podujatia, priebeh pretekov si môžete pozrieť aj vo videu na yotube Trnovec nad Váhom-beh okolo Ameriky IV. ročník.


_

SRZ Trnovec

Sme obvodná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Trnovci nad Váhom. Snažíme sa tu prispieť k budovaniu zdravého vodného ekosystému.